Atribuită
Cumpărare directă
Pachet compresie aer conform oferta; Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar Valoare TE-AC 270/50 COMPRESOR AER /4010440 14224 Buc 1 630.25 630.25 DSS 260/2 PISTOL INSURUBAT PNEUMATIC/4138910 6670 Buc 1 205.8 205.8 FURTUN AER 15M EINHELL/4138200 5002 Buc 1 51.26 51.26 EUSP 2005 PISTOL TEROSONAT /4133501 10487 Buc 1 46.22 46.22 KIT AER COMPRIMAT 5 piese /4132720 3920 Buc 1 83.95 83.95
- Număr anunț
- DA25335209
- Autoritate contractantă
- UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 42123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.017,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.017,48 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.