Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA SPECIALA ! Manusi chirurgicale sterile, pudrate, din latex, cu marca CE, AQL 1.5,DE FOARTA BUNA CALITATE , cu suprafata texturata ! Dimensiunile / Marimile disponibile sunt : 6 / 6,5 / 7 / 7,5 / 8 / 8,5 si nr. 9 ! Pretul este pe pereche pentru ca se comanda si se livreaza la pereche in ambalaj steril. Mod de ambalare : 50 perechi / cut, 500 perechi /bax ! PRETUL UNITAR DIN SEAP ESTE PE PERECHE ! Producatorul este certificat ISO ! Societatea noastra este certificata ISO pentru importul si distributia de produse medicale ! Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.
- Număr anunț
- DA25335699
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158 RON
- Valoare atribuită
- 158 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.