Atribuită Cumpărare directă

11123290 EMAIL IDEEA ALB POLAR 4L - BUC =4 11123355 DILUANT UNIVERSAL 0,9L - BUC =11 10400016 CIMENT STRUCTO PLUS 40 KG - SAC =5 11120375 Ochelari Protectie cu AERISIRE - 10 buc

Număr anunț
DA25342858
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,95 RON
Valoare atribuită
506,95 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,95 RON

din 506,95 RON estimat