Atribuită Cumpărare directă

Termometru digital pentru frigider - congelator cu alarma dubla in carcasa de ABS; doi senzori de temperatura unul intern si o sonda externa. Domeniu: -49.9 ... +69.9 C Baterie MN2400 (5000 ore) Cablu sonda externa de 1 m Etalonat metrologic

Număr anunț
DA25318838
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat