Atribuită Cumpărare directă

Achizitie dotari echipamente destinate igienei pentru prevenirea si combaterea bolilor infectioase si pentru punerea in aplicare a masurilor dispuse la nivel national in contextul infectiei cu Coronavirus.

Număr anunț
DA25321877
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,48 RON
Valoare atribuită
522,48 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,48 RON

din 522,48 RON estimat