Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU SOL.PERF. 0.9% PUNGA NON-PVC 250ML CU 2 CONECTORI X 30 PREZENTA REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25341043
Autoritate contractantă
CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.539 RON
Valoare atribuită
1.539 RON
Data publicării
22.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.539 RON

din 1.539 RON estimat