Atribuită
Cumpărare directă
DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT buc 500 ML 6,00 X 50,00 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN BIOXEL DEZINFECTANT UNIVERSAL 1L buc 3,00 X 40,00 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L 1,00 X 81,00 RON fara TVA / buc 4 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML10,00 X 45,00 RON fara TVA / buc 5 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L 3,00 X 250,00 RON fara TVA / buc 6 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L 8,00 X 107,00 RON fara TVA / bu
- Număr anunț
- DA25333440
- Autoritate contractantă
- Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Bacau (CUI 4278418)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.557 RON
- Valoare atribuită
- 2.557 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.