Atribuită
Cumpărare directă
Detergent dezinfectant universal eficient indifferent de gradul de duritate al apei si recomandat tuturor tipurilor de masini de spalat.Simultan dezinfecteaza, spala si albeste. Se foloseste pentru textilele albe si colorate din material sintetic, bumbac – polyester si bumbac.Produs avizat de catre Ministerul Sanatatii. Ambalare: sac de 15 kg .Produsul va fi insotit la livrare de copia Aviz MS in valabilitate, fisa de securitate, fisa tehnica,buletin de analiza.Solicitam discount conform ofertei de pret
- Număr anunț
- DA25325885
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.580 RON
- Valoare atribuită
- 8.580 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.