Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cf 1735/18.03.2020 urmatoarele : - rola hartie ph 1 - 14 - Berzelius 100 ml - Berzelius 250 ml - Erlenmayer 500 ml - sticla de ceas 70 mm - cilindru gradat 100 ml - cilindru gradat 250 ml - sticla laborator stocare 250 ml - sticla laborator stocare 500 ml - Nitrat de fier (III) nonahidrat (500 g x 4buc)
- Număr anunț
- DA25318225
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583,02 RON
- Valoare atribuită
- 583,02 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.