Atribuită Cumpărare directă

Kit mentenanta 2 ani - FABIUS TIRO MX08832 CONFORM OFERTA DS 17667/16.03.2020

Număr anunț
DA25325439
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155,68 RON
Valoare atribuită
1.155,68 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155,68 RON

din 1.155,68 RON estimat