Atribuită Cumpărare directă

Achizitie manusi de unica folosinta pentru structuri functionale din cadrul DGASPC Galati, astfel: marimea S- 30 cutii, marimea M 50 cutii, marimea L 19 cutii. Pretul include si transportul la sediul beneficiarului din Galati, str. Brailei nr.138B. Se vor intocmi facturi distincte pe fiecare structura functionala in parte conform comenzii.Livrarea se va efectua in maxim 24 de ore de la emiterea comenzii.

Număr anunț
DA25330086
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON

din 2.970 RON estimat