Atribuită Cumpărare directă

Rezervoare Minimed 3ML Cateter Silhouette 13mm, 80 cm Cateter Quick-set 6mm, 60 cm Serter seturi de infuzie Minimed dispozitiv insertie seturi de infuzie Silhouette

Număr anunț
DA25340683
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42122410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.396 RON
Valoare atribuită
1.396 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.396 RON

din 1.396 RON estimat