Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Buldoexcavator JCB 4CX: Manopera teren 585 ron, Modul Comanda Turbo 8411,76 ron, Spray degresant 12,70 ron, Ora de deplasare 120 ron, km deplasare 600 ron.

Număr anunț
DA25318715
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.729,46 RON
Valoare atribuită
9.729,46 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.729,46 RON

din 9.729,46 RON estimat