Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare combatere coronavirus:Saci menajeri 200 set ;Sapun lichid Protex 500 buc; Dezinfectant cu clor 400buc;Alcool Sanitar 500 ml 300 buc;Suport prosoape 15 buc;Prosop Hartie 600 buc.

Număr anunț
DA25329082
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
LUCUNICI S.R.L. (CUI 21635456)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.500 RON
Valoare atribuită
20.500 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.500 RON

din 20.500 RON estimat