Atribuită Cumpărare directă

DALI Lucrari de Modernizare Targ Vanju Mare

Număr anunț
DA25332911
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
ICON XT GRAPHICS SRL (CUI 30028135)
Cod CPV
71221000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.000 RON
Valoare atribuită
46.000 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.000 RON

din 46.000 RON estimat