Atribuită
Cumpărare directă
Roviniete-12 luni- pentru autoturismele AB 01 PMS -expira in data de 29.03.2020- apartine Municipiului Sebes , AB 02 PMS- expira in data de 29.03.2020 – apartine Municipiului Sebes , AB 12 PMS- expira in data de 11.04.2020- apartine Directiei Politia Locala Sebes.
- Număr anunț
- DA25274885
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sebes (CUI 4331201)
- Furnizor / câștigător
- SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,30 RON
- Valoare atribuită
- 339,30 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.