Atribuită
Cumpărare directă
500G ARO GRASIME VEG TARTINABILA,1L DORNA LAPTE UHT 3.5,1X30 OUA M ARO,400G DELACO BR TOP FELII CASCAVAL,140G ARO BR TOP TR SMANTANA,CCA 3KG ARO CASCAVAL CALUP,1000G ARO AMESTEC MEXICAN,1000G ARO SPANAC TOCAT,1000G ARO FASOLE VEDE,1000G ARO MAZARE VERDE,FICAT PUI TAVITA AGRICOLA,10KG PULPE PUI SPATE,PIEPT PUI DZ F PIELE,MACROU,CARTOFI ALBI,VARZA ROSIE,CARTOFI ROSII 410KG,CEAPA GALBENA,MORCOVI,ARDEI BIANCA,DOVLECEI,125G ARO SARDINA IN SOS TOMAT,700G FL Z CIORBA,2550GARO CIUPERCI TAIATE,800G ARO PASTA TOMATE,200G MANDY VEGETAL MASLINE,350G CD ZACUSCA VINETE,525G SALATA VINETYE,4500G ARO MASLINE NEGRE,300G BUCEGI PATE PORC,2L ARGUS ULEI FL SOARELUI,1L ULEI FL SOOARELUI,1KG ARO ZAHAR,5KG MONTE BANATO PENE,5KG ARO MACAROANE,200G BANEASA FIDEA CASA,370G FL GEM PRUNE,1KG DERONI OREZ ORIGINAL,70G MAGGI BORS LEGUME,75G DELIKAT LEGUME,5KG ETHRAS FASOLE ALBA,17G COSMIN PIPER N BOABE,17G PIPER N MACINAT,500G ARO GRIS DIN GRAU,1000G ARISTROCRAT LAPTE PRAF,36G BELIN CEAI SUNATOARE,
- Număr anunț
- DA25280584
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.780,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.780,01 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.