Atribuită
Cumpărare directă
INCHEIEREA POLITEI RCA CU O VALABILITATE DE 12 LUNI PENTRU AUTOTURISMUL A3581 ASIGURAT: Proprietar UM 02499 BUCURESTI STR. DR. TABEREI nr. 7-9, SECTOR 6. OBIECTUL ASIGURARII: DUSTER DACIA, A3581, UU1HSDJ9G59018231. Capacitate cilindrica 1461/80 Valabilitate Contract: de la 14/04/2020 Pana la: 13/04/2021
- Număr anunț
- DA25282925
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340,34 RON
- Valoare atribuită
- 340,34 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.