Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid dezinfectant la 500 ml 5 Sapun lichid in recipient cu pompa de 500 ml 68 Hartie igienica 140 "Dispencer prosoape hartie Z Limpio 34 "Hartie pentru dispencer Z Profesional,alba, 2 straturi,celuloza, 140

Număr anunț
DA25270171
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650,70 RON
Valoare atribuită
1.650,70 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650,70 RON

din 1.650,70 RON estimat