Atribuită Cumpărare directă

Fise camera garda , foi evolutie ,tratament ,fise spitalizare zi, foi de observatie,, plan de ingrijiri, scrisori medicale, chestionar, registre diverse, autocolante eticheta

Număr anunț
DA25286454
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.389 RON
Valoare atribuită
2.389 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.389 RON

din 2.389 RON estimat