Atribuită Cumpărare directă

Cizme din piele cu bombeu metalic, Brau pompier cu carabina, Lanterna cu leduri si acumulator

Număr anunț
DA25276395
Autoritate contractantă
COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
Furnizor / câștigător
BAVARIA SCHUTZ S.R.L. (CUI 42148437)
Cod CPV
35110000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.528 RON
Valoare atribuită
5.528 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.528 RON

din 5.528 RON estimat