Atribuită Cumpărare directă

Pregatirea si adaptarea materialelor vizuale pentru diferite ocazii, evenimente, targuri, expozitii. Prezentari profesionale societati comerciale, cauze sau evenimente. Aceasta oferta contine: realizarea conceptelor grafice, realizarea desig-ului grafic pentru diferite materiale de marketing: brosuri/cataloage, flyere, carti de vizita, slide-uri de prezentare.

Număr anunț
DA25282671
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
CREATIVE IT MEDIA SRL (CUI 32501557)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat