Atribuită Cumpărare directă

Instalatie de incalzire cu convectoare electrice: - Convector electric 2500 W -2 buc - Convector electric 1000 W - 1 buc - Siguranta diferentiala 16A - 3 buc - Contactor 32A - 1 buc - Controler temperatura SONOFF - 1 buc - Senzor de temperatura - 1 buc - Router Wireless - 1 buc - Priza electrica PT - 3 buc - Materiale de prindere si interconectare,

Număr anunț
DA25268195
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Costea Marinoiu Ocnele Mari (CUI 29050570)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.031,52 RON
Valoare atribuită
4.031,52 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.031,52 RON

din 4.031,52 RON estimat