Atribuită Cumpărare directă

Vermicompost-biohumus este un ingarasamant organic natural rezultat din procese biologice produse de rame prin digestie anaeboba. Ambalat la saci de 40L.

Număr anunț
DA25320960
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
DUO BIO SRL (CUI 24777870)
Cod CPV
24430000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.730 RON
Valoare atribuită
1.730 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.730 RON

din 1.730 RON estimat