Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire si Eliberare Certificat de Performanta Energetica pentru cladirea cu S=3754 mp situata in str. Matei Basarab nr. 55-57, si cladirea cu S= 3289 mp din Popesti Leordeni str. Leordeni nr. 114. Termenul pentru predarea documentatiei este de 7 zile de la efectuarea inspectiei celor 2 imobile si a primirii documentatiei tehnice. Efectuarea serviciului se realizeaza in baza datelor tehnice din teren, iar elaborarea documentatiei se face conform normelor legale incidente.
- Număr anunț
- DA25274944
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- TAN TOP CONSULTING S.R.L. (CUI 38546779)
- Cod CPV
- 71314300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.