Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza următoarele produse conform referatului de necesitate nr. 10607/3.03.2020: biblioraft - 3 x 5.04 corector - 1 x 1.68 corector pix - 2 x 5.04 creion hb - 8 x 0.67 hartie xerox - 4 x 13.87 radiera - 1 x 2.94 stick it - 1 x 2.52 dosar simplu - 20 x 0.25 dosar mapa - 10 x 0.42 evidentiator daco - 4 x 1.34 folie prot.a4 - 1 x 6.72 lipici - 3 x 2.94 marker perm - 1 x 2.18 marker cd - 3 x 2.52 banda adeziva - 1 x 2.77 plic c4 - 10 x 0.21 plic c5 - 40 x 0.126 pli c6 - 100 x 0.067 reg intr iesiri - 1 x 4.2 tavita doc - 1 x 7.56 suport vertical - 1 x 5.46 suport vertical - 1 x 5.46 pix - 5 x 0.67 condica prezenta - 5 x 4.8
- Număr anunț
- DA25281949
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,66 RON
- Valoare atribuită
- 199,66 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.