Atribuită Cumpărare directă

Cearsaf de pat 120 cm x 220 cm ,confectionat din tesatura tip ,100% bbc,culoare alba,125 gr/mp, Fata de perna 50 x 70: - confectionata din tesatura sifon alb cu densitatea de 140 gr/mp,100% bbc, Cearsaf de pilota cu dimensiune 140/210 cm,confectionat din tesatura tip sifon alb ,140 gr/mp.

Număr anunț
DA25283387
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
DIRALITEX COM S.R.L. (CUI 32129640)
Cod CPV
39512000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645 RON
Valoare atribuită
3.645 RON
Data publicării
14.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645 RON

din 3.645 RON estimat