Atribuită Cumpărare directă

PERNA 70X70 MELTEM SET 2 FETE DE PERNA JERSEY PATURA 160X220CM GS1105-1/2 PATURA 160X220CM GS3625 HUSA DE PAT JERSEY 90X200CM SALTEA VISCOTEX

Număr anunț
DA25271953
Autoritate contractantă
COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39516120-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.311,02 RON
Valoare atribuită
2.311,02 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.311,02 RON

din 2.311,02 RON estimat