Atribuită Cumpărare directă

Aplicatie antivirus offline ESET Endpoint Protection Standard 5 statii, achizitie 12 luni conf.oferta nr. ANAR 4413/09.03.2020

Număr anunț
DA25270615
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
48760000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,70 RON
Valoare atribuită
547,70 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,70 RON

din 547,70 RON estimat