Atribuită Cumpărare directă

Licente windows 10 PRO OEM si Licenta retail Microsoft Office

Număr anunț
DA25281090
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.140 RON
Valoare atribuită
17.140 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.140 RON

din 17.140 RON estimat