Atribuită Cumpărare directă

Minidrone de laborator, cu placi de măsurare a distanței pe verticalăCrazyflie 2.0 + Z-ranger deck

Număr anunț
DA25223177
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
34711200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.864 RON
Valoare atribuită
3.864 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.864 RON

din 3.864 RON estimat