Atribuită Cumpărare directă

Ata chirurgicala, nesterila, produsa din poliamida, folosita la suturarea ranilor externe. Lungime : 100 metri Produs in Romania, certif. CE, declaratie de conformitate. FARA NR 8 - LIPSA STOC /nr.10=30buc /nr.9=20buc /nr.7=20buc /nr.6=10buc

Număr anunț
DA25269948
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat