Atribuită Cumpărare directă

CORP ILUM ETANS ECHIPAT 2X9W 600MM SPIN 20BUCX54.00LEI CORP ILUM ETANS ECHIPAT 2X18W 1200MM SPIN 2BUCX68.70LEI CORP ILUM ETANS ECHIPAT 2X18W QUARK 20BUCX98.90

Număr anunț
DA25267778
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.802,53 RON
Valoare atribuită
3.802,53 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.802,53 RON

din 3.802,53 RON estimat