Atribuită Cumpărare directă

Hartie termica monitor fetal Edan F6/F9 (152x90 mm) - 4,99 lei (pentru EKG Corometrics 152x90x150)

Număr anunț
DA25272120
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,60 RON
Valoare atribuită
219,60 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,60 RON

din 219,60 RON estimat