Atribuită Cumpărare directă

Masca faciala chirurgicala cu 3 pliuri Pretul este pe bucata si este valabil pentru comanda minima de 1000 buc. LIVRARE IN APROXIMATIV 10 ZILE!!

Număr anunț
DA25278480
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.000 RON
Valoare atribuită
56.000 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.000 RON

din 56.000 RON estimat