Atribuită Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti 3 pozitii: Gel antibacterian de maini, dezinfectant, cu alcoolo- 15 bucati; Manusi nitril-100 buc/cutie, 10 cutii; Igienol 750 ml pompita- 10 buc.

Număr anunț
DA25281544
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.907,60 RON
Valoare atribuită
1.907,60 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.907,60 RON

din 1.907,60 RON estimat