Atribuită
Cumpărare directă
Aparat aerosol cu compresor Potrivit pentru tratarea cailor respiratorii superioare si inferioare, a racelii si a astmului Procentaj mare de particule respirabie Timp redusde inhalare Beneficiaza de numeroase accesorii (piesa bucala, masca pentru adulti, masca pentru copii, adaptor) Dezinfectabil Alimentare de la retea 230V Termen de garantie: 3 ani
- Număr anunț
- DA25268720
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 24959100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.653,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.653,80 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.