Atribuită
Cumpărare directă
Carnet cu bonuri valorice pentru carburant auto continand 25 file. Valoarea nominala a unei file trebuie sa fie de 50 lei. Tipurile de carburat care pot fi achizitionate cu un bon valoric trebuie sa fie benzina, motorina, GPL. Livrarea se va face gratuit la sediul autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25294314
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET BUZAU (CUI 27425640)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.105,14 RON
- Valoare atribuită
- 2.105,14 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.