Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare, dispecerizare si interventie operativa la sistemele antiefractie pt. 5 locatii ale Municipiul Baia Mare, pt. lunile martie - decembrie 2020, conf. ofertei nr. 8332/26.02.2020

Număr anunț
DA25290026
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat