Atribuită Cumpărare directă

Senzor Spo2 reutilizabil adult compatibil monitor Infinity Delta

Număr anunț
DA25293169
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
32581100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.691,78 RON
Valoare atribuită
2.691,78 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.691,78 RON

din 2.691,78 RON estimat