Atribuită
Cumpărare directă
1 EG13A31 Hartie copiator A4 , 80g , 500coli/top Mondi Copying Paper top 25 11,38 2 EVO-L05BB Etichete autoadezive pentru biblioraft ,5/A4, 192x59.4 mm, 100 coli/cutie EVOffice top 1 17,16 3 EG14B12 Laveta microfibra 29*29 cm, 2 buc/set Set 6 2,89 4 1055059 Laveta uz general, bumbac, 3 buc / set, 40 x 50 cm Set 4 4,20 5 EG4J02 Sfoara bumbac Buc 5 2,34 6 EV4B03/5AB Biblioraft carton plastifiat cu margine metalica, buzunar plastic, A4, 5 cm EVOffice - albastru Buc 10 3,90 7 EG6F06 Plic DL (110*220 mm) alb, siliconic, 80 g/mp Buc 25 0,05 8 EV4D05AB Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii EVOffice albastru Buc 50 0,35 9 EV7C14 Burete EVA magnetic whiteboard 10.5 * 5.2 *2 cm Buc 4 1,25 10 EG14B20 Saci menajeri 35L , 50buc/rola rola 4 2,18
- Număr anunț
- DA25296189
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418,97 RON
- Valoare atribuită
- 418,97 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.