Atribuită Cumpărare directă

ulei motor 5w30 pentru motor pe benzina model Ford B max si filtru de ulei compatibil ford B max. Toate produsele trebuie sa fie omologate RAR

Număr anunț
DA25306953
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI GALATI (CUI 39208687)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
42913300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,28 RON
Valoare atribuită
193,28 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,28 RON

din 193,28 RON estimat