Atribuită Cumpărare directă

Cartofi

Număr anunț
DA25292682
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 15792219)
Furnizor / câștigător
COGELAND SRL (CUI 15871487)
Cod CPV
03212100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,42 RON
Valoare atribuită
1.126,42 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,42 RON

din 1.126,42 RON estimat