Atribuită
Cumpărare directă
Culoare:alb Marimi:50x2.5cm Compozitie material:cauciuc Grosime material: 0.05cm Caracteristici:. -nu contine latex -practic, u?or de folosit cu o singura mâna, se dezleaga la o simpla apasare -usor de curatat -deschidere sigura -strangerea garoului nu provoaca durere -produs nesteril ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, dimensiuni si adresa producator ).
- Număr anunț
- DA25282809
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33194220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875 RON
- Valoare atribuită
- 1.875 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.