Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul incarcare cartuse pentru echipamente de printare contine: Incarcare HP 650/651/652 bk buc 2 Incarcare HP 650/651/652 c buc 1 T01. Incarcare Toner HP 35A buc 2 T01. Incarcare Toner HP 35A buc 2 T01. Incarcare Toner HP 83A buc 3 T01. Incarcare Toner HP CB435A buc 2 T01. Incarcare Toner HP CF283A buc 1 T01. Incarcare Toner HP CF83A buc 4 T02. Incarcare Toner HP 26A buc 2
- Număr anunț
- DA25296219
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,15 RON
- Valoare atribuită
- 710,15 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.