Atribuită
Cumpărare directă
Manusi protectie poliester acoperite cu latex calitatea I, tricotate din fire sintetice cu un strat de latex respirabil pe palme si degete, cu mansete tricotate cu striatii. Conform cu EN 388 si EN 511; MARIMEA 9 = 78 BUC ; MARIMEA 10 = 79 BUC, PENTRU SECTIA SALUBRIZARE CAI PUBLICE
- Număr anunț
- DA25292474
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,80 RON
- Valoare atribuită
- 376,80 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.