Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN INALBITOR 5L buc 30.00 X 12.09 RON fara TVA / buc 2 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 18.00 X 55.97 RON fara TVA / kg 3 DR.STEPHAN BIOXEL DEZINFECTANT UNIVERSAL 5L buc 5.00 X 88.58 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25295425
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813,06 RON
Valoare atribuită
1.813,06 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813,06 RON

din 1.813,06 RON estimat