Atribuită Cumpărare directă

Fiecare tableta contine 2,5g diclorizocianurat de sodiu anhidr intr-o baza inerta efervescenta.Asigura spectrul complet care cuprinde intreaga gama de microorganisme: bactericid,virulicid,sporicid,fungicid,microbactericid. SE POT LUA COMENZI PT PRODUS, ACEST PRODUS VA INTRA IN STOC pe 6 APRILIE ..COMENZILE VOR FI ONORATE DUPA ACEA DATA Comanda se va livtara dupa transmiterea cominzii semnate !!

Număr anunț
DA25309747
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.320 RON
Valoare atribuită
4.320 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.320 RON

din 4.320 RON estimat