Atribuită Cumpărare directă

BANDA DUBLU ADEZIVA BANDA ADEZIVA REGISTRU CARTONAT A4 ,Capsator

Număr anunț
DA25282613
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,20 RON
Valoare atribuită
249,20 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
15.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,20 RON

din 249,20 RON estimat