Atribuită Cumpărare directă

achizitie manusi unica folosinta marime S,M,L,XL

Număr anunț
DA25294594
Autoritate contractantă
MUZEUL BANATULUI MONTAN RESITA (CUI 3228420)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,26 RON
Valoare atribuită
435,26 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,26 RON

din 435,26 RON estimat